



Segments žogam EUROSTANDARD 3D 2500x2030 / 200x50 / 4,00 mm, žogs, zaļš, RAL6005
| Default | |
| Augstums (cm) | 203 |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 203 cm |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 200 x 50 mm |
| Virsmas apstrāde | PVC+Zn |
| materiāls | pieskarties |
| Stieples diametrs | 4 mm |
| Garums (m) | 2,5 |
| Ierakstīt | Žoga panelis |
| Acu izmērs (mm) | 200x50 |
| Mērīšana | 250 x 203 cm |
41,93€ /gab
Bez nodokļa: 34,65€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431318
- Svars: 10.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163031719
- Valsts: Ukraine
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 10.