









Benzīna dārza pļāvējs Strend Pro TB53S13 ar piedziņu, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir būtiska katra dārza sastāvdaļa. Pļāvējs ir aprīkots ar 4-taktu gaisa dzesēšanas LONCIN V200 dzinēju ar tilpumu 196 cm3 un nominālo jaudu 4 kW (5,4 ZS). Tam ir unikāls rotējošu priekšējo riteņu risinājums, kas ievērojami palīdz manevrēt garām kokiem un krūmiem. Ar regulēšanas pogas palīdzību var bloķēt riteņu griešanos, vai iestatīt braukšanas virzienu. Praktisks aksesuārs ir noliktavas vieta uz roktura mobilajam tālrunim un dzērienam. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 7 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 25 līdz 75 mm. Attēla platums pļaušanas laikā sasniedz lieliskus 53,3 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu ar tilpumu 60 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru. Pļāvējs darbojas ar ātrumu līdz 3600 apgriezieniem/min. Stabils un izturīgs tērauda rāmis ir aprīkots ar atveri sānu izmešanai. Pateicoties tam, ir iespējams pļaut pat nedaudz aizaugušu zāli, turklāt bez pļāvēja norīšanas un operatora neiekāpšanas nopļautajā zālē. Izmantojot mulčēšanas segumu, jūs pļaujat zāli mazos gabaliņos, kas pēc tam veic zāles mēslošanas funkciju. Manuāla palaišana. Dzinējs ir aprīkots ar droseles aukstajai palaišanai. Pļāvējam ir saliekams rokturis, tāpēc tas ievērojami ietaupa vietu uzglabāšanas laikā. Vienkārša darbība.
Galvenās priekšrocības:
- 4in1 funkcija: pļaušana, mulčēšana, sānu izmešana, aizmugurējo riteņu piedziņa- stabils tērauda rāmis- jaudīgs 4-taktu gaisa dzesēšanas LONCIN V200 dzinējs ar 196 cm3 tilpumu ar nominālo jaudu 4 kW (5,4 ZS)- rotējoši priekšējie riteņi ērtai manevrēšanai pļaušanas laikā- centrālā pļaušanas augstuma regulēšana- 7 pļaušanas augstuma pozīcijas diapazonā no 25 līdz 75 mm- pļaušanas platums līdz 53,3 cm- savākšanas grozs ar tilpumu 60 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru- sānu izmešana, mulčas pārsegs- salokāms rokturis vietas taupīšanai- praktiska uzglabāšanas vieta.
| Default | |
| Braukt | benzīns |
| Izlaist | manuāli |
| materiāls | plastmasa, tērauds |
| Motora tips | 4-taktu |
| Riteņi | priekšā 178 / aizmugurē 250 mm |
| Vibrācijas | 3047 m/s<sup>2</sup> (K= 1,5) |
| Matu griezuma augstums | 25 līdz 75 mm |
| Griešanas platums (cm) | 53 |
| Tvertne | 1 l |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Jauda kW | 4,0 |
| Degvielas tvertnes tilpums (ml) | 1000 |
| Savākšanas grozs | 60 l |
| Eļļas tvertnes tilpums (ml) | 500 |
| Šasija | tērauda plāksne |
| Griešanas augstums (mm) | 25 - 75 |
| Groza tilpums (l) | 60 |
| Transportlīdzeklis | Jā |
| Motoreļļa | SAE 15W-40 |
| Šasijas materiāls | tērauda |
| Akustiskās jaudas līmenis | 98 (dB) A |
| Puse ir emisija | Jā |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1111625
- Svars: 37.10kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085835
- Valsts: China