







Ūdenssūknis Strend Pro MQ1000, tīram ūdenim, 1000W, 6500 l/h, vads10 m
Iegremdējamais sūknis Strend Pro MQ1000 ir lielisks palīgs, sūknējot tīru, lietus, servisa vai hlorētu ūdeni. To izmantos applūstošo teritoriju nosusināšanai plūdu laikā, tvertņu un peldbaseinu sūknēšanai vai ūdens atsūknēšanai no akām. To nedrīkst izmantot, lai sūknētu dzeramo ūdeni, sālsūdeni, agresīvas ķīmiskas vielas vai šķidrumus, kuru temperatūra pārsniedz 35 °C vai ja šķidrumā esošo cieto daļiņu diametrs pārsniedz 0,5 mm. Sūknim ir jaudīgs motors ar 1000 W ieejas jaudu, kas tiek darbināts ar elektrību no avota ar spriegumu 230 V. Sūkni pieslēdzat pie pieslēguma, izmantojot barošanas kabeli, kura garums ir 10 m.
Sūknis nodrošina 6500 l ūdens plūsmu minūtē un maksimālo izplūdi 33 m. Maksimālais ieteicamais iegremdēšanas dziļums ir 7 m. Iegremdējamais sūknis ir aprīkots ar integrētu pludiņu, tāpēc sūkņa tvertnes minimālajam izmēram jābūt 40 × 40 × 50 cm, lai pludiņš ar slēdzi varētu brīvi kustēties. Iegremdējamais sūknis tiek automātiski ieslēgts ar integrēto pludiņa slēdzi. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, iegremdējamais sūknis satur izlādi novēršošu spraudni, atbilst IPX8 aizsardzības pakāpei, kā arī F klases izolāciju.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 33 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1" 1-1/2" |
| Maksimālais daļiņu diametrs | 0,5 mm |
| Izolācijas klase | F |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35°C |
| Ieeja | 1 000 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
158,27€ /gab
Bez nodokļa: 130,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119114
- Svars: 10.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017805
- Valsts: China