









Ūdenssūknis Strend Pro MI550CW, 550W, 10000 l/h, tīram ūdenim, vads10 m
Iegremdējamais sūknis Strend Pro MI550CW ir lielisks palīgs, sūknējot tīru, lietus, servisa vai hlorētu ūdeni. To var izmantot applūstošo teritoriju nosusināšanai plūdu laikā, tvertņu un peldbaseinu sūknēšanai vai ūdens sūknēšanai no akām. To nedrīkst izmantot, lai sūknētu dzeramo ūdeni, sālsūdeni, agresīvas ķīmiskas vielas vai šķidrumus, kuru temperatūra pārsniedz 35°C vai ja šķidrumā esošo cieto daļiņu diametrs pārsniedz 2 mm. Sūknim ir jaudīgs motors ar 550 W ieejas jaudu, kas tiek darbināts ar elektrību no avota ar spriegumu 230 V. Jūs pieslēdzat sūkni pie pieslēguma, izmantojot strāvas kabeli, kura garums ir 10 m. Sūknis nodrošina 10 000 l ūdens plūsmu minūtē un maksimālo izplūdi 8,5 m.
Maksimālais ieteicamais iegremdēšanas dziļums ir 3 m. Iegremdējamais sūknis ir aprīkots ar integrētu pludiņu, tāpēc sūkņa tvertnes minimālajam izmēram jābūt 40 × 40 × 50 cm, lai pludiņš ar slēdzi varētu brīvi kustēties. Iegremdējamais sūknis tiek automātiski ieslēgts ar integrēto pludiņa slēdzi, ja ūdens līmenis ir vismaz 160 mm, un automātiski izslēdzas, kad ūdens līmenis pazeminās līdz 80 mm. Jūsu maksimālai drošībai iegremdējamais sūknis satur izlādes aizbāzni, atbilst IPX8 aizsardzības pakāpei, kā arī izolācijas klasei B.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 8,5 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1" 1-1/4" |
| Maksimālais daļiņu diametrs | 2 mm |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35°C |
| Ieeja | 550 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 3 m |
| Aizspriedums | 8,5 m |
70,79€ /gab
Bez nodokļa: 58,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119338
- Svars: 5.30kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017782
- Valsts: China