









Ūdenssūknis Strend Pro Garden, 750W, 18000 l / h, vads6 m, piesārņotam ūdenim
Dārza iegremdējamais sūknis Strend Pro MW 750F ir paredzēts tīra vai lietus ūdens atsūknēšanai, hlorēta ūdens atsūknēšanai no peldbaseiniem, rūpnieciskā ūdens, bet arī nedaudz piesārņota ūdens atsūknēšanai ar maks. 5% suspendēto vielu un maksimālais diametrs 25 mm.
Iegremdējamo sūkni visbiežāk izmanto atūdeņošanai pēc plūdiem, tvertņu atsūknēšanai un novadīšanai vai ūdens sūknēšanai no akām un šahtām. 750 W sūknis sasniedz maksimālo plūsmas ātrumu 18 000 l/min. Maksimālais galvas spiediens ir 10 m un maksimālais iegremdēšanas dziļums 5 metri. Sūknim ir IPX 8 aizsardzība un 2” šļūtenes savienojums un izolācijas klase B. Tas piedāvā praktisku rokturi, kas nodrošina ērtu pārnēsāšanu. Jūs novērtēsiet arī strāvas vadu, kura garums ir līdz 6 metriem.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 10 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 18000 L/h |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 40°C |
| Ieeja | 750 W |
| Strāvas kabeļa garums | 6 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 5 m |
| Aizspriedums | 10 m |
147,98€ /gab
Bez nodokļa: 122,30€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119339
- Svars: 22.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017799
- Valsts: China