
Iekārta ir paredzēta koka, plastmasas, metāla un celtniecības materiālu zāģēšanai, stingri balstoties uz apstrādājamo priekšmetu. Tas irpiemērots taisniem un izliektiem griezumiem. Izmantojot atbilstošus bimetāla zāģa asmeņus, ir iespējams griezt līdzenu apstrādājamās detaļasvirsmai. Pastiprinātā konstrukcija nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Zāģis nodrošina arī būvmateriālu griešanu ar piemērotu zāģa asmeni.
Jāievēro zāģa asmens ieteikumi.Šī elektroinstrumenta gaisma ir paredzēta, lai apgaismotu elektroinstrumenta tiešo darbības zonu, un tā nav piemērotasaimniecības telpu apgaismojumam. Zāģis ir jaudīgs motors ar 650 W ieejas jaudu, kas tiek glabāts kvalitatīvi apstrādātā korpusā. Ātrums bez apjukuma 800 - 3000 apgr./min. Tas nodrošina kompaktu dizainu, kas sver tikai 2,85 kg, pat ja jums ir ilgks darbs.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Tērauda griešanas biezums | 10 mm |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Griešanas biezums koksnē | 115 mm |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Dīkstāves ātrums | 800 – 3,000 apgr./min |
| Ieeja | 650 W |
| Gājiena garums (mm) | 20 |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114016
- Svars: 3.34kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163019946
- Valsts: China