
Flīžu griezējs TC08-180, 330x360 mm, 800W Worcraft
Flīžu griezējs ir piemērots dažādu sienas un grīdas flīžu griešanai ar maksimālo flīžu izmēru 500 x 500 x 35 mm. Dimanta riteni var nomainīt klients. Instrumentu nav atļauts izmantot citiem materiāliem. Flīžu griezējs ir aprīkots ar aizsardzības klasi IPX4 pret ūdens šļakatām. Maksimālais griešanas dziļums 45 ° leņķī ir 17 mm un 90 ° leņķī ir 34 mm. Flīžu griezējam ir arī praktisks ūdens paplātes lineāls, kā arī aizsargapvalks un fiksatora tapa.
| Default | |
| Galda izmēri | 360 x 330 mm |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| troksnis | 105 dB |
| Disku izmēri | ? 180 x ? 22,2 x 2,2 mm |
| Vibrācijas | < 2,5 m/s<sup>2</sup> |
| Nav slodzes ātruma | 2 950 min<sup>-1</sup> |
| Griešanas dziļums 45 ° leņķī. | 17 mm |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Griešanas dziļums 90 ° leņķī | 34 mm |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Dīkstāves ātrums | 2,950 apgr./min |
| Ieeja | 800 W |
| Maksimālais griešanas dziļums 90° | 34 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums 45° | 17 mm |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Galda noliekšana | 0-45° |
| Skaņas spiediena līmenis | 92 dB(A) |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Akustiskās jaudas līmenis | 105 dB(A) |
81,31€ /gab
Bez nodokļa: 67,20€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 212139
- Svars: 10.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014859
- Valsts: China