









Worcraft CPS-S20Li zāģis, 20V, Li-Ion, 8 "Oregon, teleskopisks 188-270 cm
Finierzāģis Worcraft CPS-S20Li ir ideāla izvēle augļu audzētājiem un profesionāliem arboristiem. To galvenokārt izmanto koku zarošanai, un tā konstrukcija ir pielāgota tam. Sliedes garums sasniedz 240 mm un maksimālais stieņa griešanas garums ir 200 mm. Zāģis ir aprīkots ar teleskopisku rokturi un plecu siksnu vieglai un neprasīgai lietošanai. Pateicoties 20 V litija jonu akumulatoram ar ietilpību 2-4 Ah, jūs neierobežo piekļuve strāvas kontaktligzdai un jūs saņemat elektriskā zāģa priekšrocības: zemu trokšņa līmeni, vienmērīgu iedarbināšanu pat ziemas mēnešos, zemas ekspluatācijas izmaksas un mazs svars. Vadlīnija atvieglo vadāmību, un zāģis ir aprīkots ar skata logu eļļas līmenim tvertnē un akumulatora uzlādes līmeņa pogu. Ķēdes ātrums sasniedz 5 m/s, zobu attālums ir 3/8 (9,52 mm) un stieņa biezums ir 1,1 mm. Praktiskais ON/OFF slēdzis ir aprīkots ar drošības bloķētāju. Iepakojumā ir: Montāžas instrumenta plecu siksnas eļļas dozatora stiprinājuma kronšteinsAkumulators un lādētājs komplektā neietilpst!
| Default | |
| Stieņa garums | 240 mm |
| Akumulatora spriedze | 20 V |
| troksnis | 106 db |
| Barošanas avots | 20V |
| Braukt | akumulatoru |
| Ierakstīt | Teleskopiskie |
| Teleskopisks rokturis | 82 cm |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Stieņa biezums | 1,1 mm |
| Stieņa garums (cm) | 20 |
| Ķēdes ātrums | 5 m / s |
| Maks. stieņa griešanas garums | 200 mm |
| Svars (kg) | 3 |
| Attālums starp zobiem | 3/8” (9,52 mm) |
| Teleskopiska pildspalva | Jā |
| Akumulatora ietilpība | 2 vai 4 Ah |
111,32€ /gab
Bez nodokļa: 92,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114315
- Svars: 3.83kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014262
- Valsts: China