









Virzuļzāģis Worcraft CSS-S20Li, 20V, Li-Ion, koks 80
Astes zāģis Worcraft CSS-S20Li ir paredzēts dārzniekiem, augļu audzētājiem, amatniekiem būvlaukumos, kā arī prasīgiem māju īpašniekiem. Tas spēj griezt koku līdz 80 mm dziļumam, metālu 20 mm un tēraudu līdz 10 mm un ar speciālu zāģa asmeni var griezt ķieģeļus. 4,0 Ah Li-Ion akumulators ar 20 V spriegumu nodrošina, ka darba laikā jūs nekādi neierobežo, un mazais svars ar loka rokturi nodrošina drošu vadāmību un vieglu darbu pat mazāk pieejamās vietās. Zāģa ātrums bez slodzes ir 3000 apgriezieni minūtē. Zāģa asmens gājiens (26 mm) padara griešanu jaudīgāku un nodrošina labāku zāģu putekļu noņemšanu. Praktiskais ON/OFF slēdzis ir aprīkots ar slēdža slēdzeni. Ātrās nomaiņas patrona nodrošina ātru un ērtu zāģa asmens nomaiņu. Kājas plāksne nodrošina precīzu griešanu, un to var regulēt ar vienu regulēšanas pogu. Iepakojumā jūs saņemat:zāģa asmeni regulējamu pamatni Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektācijā!
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Zāģa asmens gājiens | 26 mm |
| Nav slodzes ātruma | 0-3000 apgr./min |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Metāla griešana | 20 mm |
| Tērauda griešanas biezums | 10 mm |
| Ātruma kontrole | Jā |
| Griešanas biezums koksnē | 80 mm |
| Jaudas avota tips | noņemams akumulators |
| Kokapstrāde | 80 mm |
| Dīkstāves ātrums | 3000 apgr./min |
| Gājiena garums (mm) | 26 |
| Griešanas tērauds | 10 mm |
| Akumulatora ietilpība | 4,0 Ah litija jonu |
53,85€ /gab
Bez nodokļa: 44,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114028
- Svars: 2.16kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023311705
- Valsts: China