









Urbjmāšīna Worcraft CD-20LiH, 20V, 2x Li-ion 2,0Ah
Akumulatora urbis Worcraft CD-20LiH ir paredzēts urbšanai kokā, metālā, keramikā, plastmasā un betonā. Varat to izmantot arī skrūvēšanai un vītņu griešanai vai pat kā āmuru. Jaudīga urbjmašīna var sasniegt maksimālo griešanās momentu 50 Nm. Tas var tikt galā ar dažāda veida materiāliem, izmantojot 2 dažādus ātruma līmeņus. 1. līmenim ir 0–400 apgr./min, bet 2. līmenim ir 0–1550 apgr./min. Uz metāla patronas varat piestiprināt urbjus ar diametru 0,8-13 mm. Urbju darbina noņemams litija jonu akumulators ar ilgu kalpošanas laiku un ātru uzlādi.
Sējmašīnai ir arī daudzas noderīgas funkcijas. Nospiežot slēdzi, varat pārslēgties starp pa kreisi un pa labi. Gredzena rotēšana kontrolē griezes momentu, lai izskrūvētu pat visstingrākās skrūves. Komfortu darba laikā nodrošina ergonomisks pretslīdes rokturis. Sējmašīnai ir arī kalšana. Sējmašīna ir iepakota stilīgā maciņā, ar kuru kopā tā ir glabājama un pārnēsājama.
Augstas efektivitātes un izturības kombinācija padara urbi Worcraft CD-20LiH unikālu tirgū. Pasūtiet to pēc iespējas ātrāk.
| Default | |
| Akumulatora spriedze | 20 V |
| Maks. griezes moments | 50 Nm |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Labais/kreisais stūres rats | Jā |
| urbšana | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Urbšana kokā | 30 mm |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Jaudas avota tips | noņemams akumulators |
| Urbšanas tērauds | 12 mm |
| Ātruma skaits | 2 |
| čemodāns | Jā |
| Dīkstāves ātrums | 1. pārnesums: 0 – 400 / 2. pārnesums: 0 – 1,550 apgr./min |
| Akumulatora instrumenta tips | Akumulatora skrūvgriezis |
| Akumulatora ietilpība | 2 Ah |
| Bateriju skaits | 2 |
| Klauvēt | Jā |
| akumulators | Jā |
| Pagriežot griezes momentu | 25 + 1 + 1 |
| Kasetni | 0,8 - 13 mm |
| Uzlādes laiks (min) | 60 |
123,42€ /gab
Bez nodokļa: 102,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 113884
- Svars: 3.78kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023335527
- Valsts: China