
Kladivo Worcraft RH15-32X, 1500W, SDS+
Āmururbjmašīna Worcraft RH15-32X paredzēta urbšanai un griešanai ar āmuru betonā, ķieģeļos, akmenī, kokā, plastmasā, metālā, kā arī skrūvēšanai (izmantojot speciālus piederumus). Šī izstrādājuma āmuru sistēma pārspēj tradicionālo rokas urbi, urbjot betonā. Āmururbjmašīnai ir jaudīgs motors. Maksimālais urbuma diametrs kokā ir 40 mm, tēraudā 13 mm un betonā 32 mm. Tas darbojas ar ātrumu līdz 950 apgriezieniem/min un sitienu skaits sasniedz maks. 4300 sitieni minūtē.
Āmurs nodrošina daudzas praktiskas funkcijas, piemēram, urbšanu, urbšanu ar āmuru, smalcināšanu. Ir iespējams arī iestatīt griešanas leņķi, urbšanas dziļumu, griešanās virzienu un ātrumu/triecienu. Āmurs jāizmanto ar papildu rokturi. Papildu rokturis atvieglo darbu, nodrošina labāku saķeri. Slēdzis darbības režīma izvēlei ļauj iestatīt āmuru urbi dažādiem darbības režīmiem: metāla un koka urbšanas režīms / urbšanas ar āmuru režīms betonam un akmens / skaldīšanas režīms.
| Default | |
| Āmura tips | apvienots |
| Ātrums bez slodzes | 0–950 min<sup>-1</sup> |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Trieciena enerģija | 4 J |
| Skatījumu skaits | 0–4 300 min<sup>-1</sup> |
| Skava | SDS + |
| Urbšana kokā | 40 mm |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Urbšanas tērauds | 13 mm |
| Urbšana betonā | 32 mm |
121,00€ /gab
Bez nodokļa: 100,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114776
- Svars: 8.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061815
- Valsts: China