
Hammer Worcraft RH15-40X, 1500W, SDS Max, ar kaltu pozicionēšanu
Āmururbjmašīna Worcraft RH15-40X paredzēta urbšanai ar āmuru betonā, ķieģeļos, akmenī, kokā, plastmasā, metālā, kā arī skrūvēšanai (izmantojot speciālos piederumus). Šī izstrādājuma āmuru sistēma pārspēj tradicionālo rokas urbi, urbjot betonā. Šis produkts ir paredzēts lietošanai kopā ar visiem standartaSDS-max® piederumiem. Maksimālais urbuma diametrs kokā ir 40 mm, tēraudā 16 mm un betonā 40 mm. Tas darbojas ar ātrumu līdz 590 apgriezieniem/min un sitienu skaits sasniedz maks. 4000 sitieni minūtē.
Āmurs nodrošina vairākas praktiskas funkcijas, piemēram, urbšanu ar āmuru un smalcināšanu. Āmurs jāizmanto ar papildu rokturi. Papildu rokturis atvieglo darbu, nodrošina labāku saķeri. Slēdzis darba režīma izvēlei ļauj iestatīt āmururbi dažādiem darbības režīmiem: urbšanas režīms ar āmuru betonā un akmenī un smalcināšanas režīms.
| Default | |
| Āmura tips | apvienots |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Skatījumu skaits | 0–4 000 min<sup>-1</sup> |
| Skava | SDS-max® |
| Urbšana kokā | 40 mm |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Urbšanas tērauds | 16 mm |
| Urbšana betonā | 40 mm |
169,40€ /gab
Bez nodokļa: 140,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114777
- Svars: 11.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061822
- Valsts: China