







Workcraft OS04-150 ShareSYS slīpmašīna, ekscentriska, 350W, 150 mm
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Slīpēšanas plāksnes diametrs | 150 mm |
| Slīpēšanas vibrāciju skaits | 4,000 - 10,000 apgr./min |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Drywall dzirnaviņas | Nav |
| Ekscentriskums | 5 mm |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Ieeja | 350 W |
214,71€ /gab
Bez nodokļa: 177,45€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114851
- Svars: 2.26kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905247706935
- Valsts: China