









Vibrācijas slīpmašīna Worcraft CFS-S20Li, vibrējoša, AKU
Worcraft CFS-S20Li akumulatora vibrācijas slīpmašīna ir piemērota koka, lakotu un plastmasas virsmu sausai slīpēšanai un malu apdarei. Slīpēšana tiek veikta ar vibrējošās lentes palīdzību. Uz lentes ir smilšpapīrs, kura izmēri ir 90 x 187 mm. Nepieciešamais materiāls tiek vienkārši, praktiski un ātri noberzts ar radītajām vibrācijām un spiedienu.
Pateicoties vienmērīgai ātruma kontrolei, jūs varat iestatīt pareizo ātrumu. Slīpēšanas svārstību skaits ir 0 - 13 000 min-1. Ērts rokturis nodrošina patīkamu darbu bez noguruma. Slīpmašīna var lepoties ar 1200 g svaru, tāpēc darba laikā tai nav nepieciešams pārāk liels spiediens. Jūs novērtēsiet vienkāršo smilšpapīru nomaiņu, praktisko bloķēšanas pogu un ērtu lietošanu. Vibrējošā slīpmašīna kļūs par jūsu praktisko palīgu, kas tiks galā pat ar vissmalkākajiem darbiem.
Akumulators un lādētājs komplektācijā nav iekļauti!
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| troksnis | 77,8 dB |
| Slīpēšanas vibrāciju skaits | 0 - 13 000 apgr./min |
| Slīpēšanas virsma | 90x187 mm |
| Slīpēšanas virsmas garums | 187 mm |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Slīpēšanas virsmas platums | 90 mm |
| Jaudas avota tips | noņemams akumulators |
46,46€ /gab
Bez nodokļa: 38,40€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114283
- Svars: 1.58kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037247
- Valsts: China