







Elektriskais asināmais Worcraft BG20-150, 200W, 150x20x12,7 mm
Galda slīpmašīna ir paredzēta slīpēšanai, asināšanai vai arī rūsas noņemšanai no tērauda un metāla. Slīpmašīnas priekšrocība ir tā, ka tā ir aprīkota ar diviem diskiem. Vienas slīpēšanas plāksnes diametrs ir 150 mm un platums 20 mm. Pats caurums, caur kuru var slīpēt nepieciešamos materiālus, ir 12,7 mm liels. Ierīces enerģijas patēriņš ir 200 W un ātrums ir 2 950 min-1. Virs diskiem ir neliels, caurspīdīgs vāciņš, kas pasargā Jūs no slīpēšanas no iespējamām dzirkstelēm un tamlīdzīgi slīpēšanas laikā. Slīpēšanas ātrums ir automātisks, to nevar iestatīt pēc vajadzības. Slīpmašīna ir fiksēta, galda, bez īpašas apkopes. Lai ierīce darbotos, tā ir jāpievieno 230 V tīklam.
| Default | |
| Motora savienojums | 230 V |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Slīpēšanas plāksnes diametrs | 150 mm |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Slīpēšanas riteņa platums | 20 mm |
| Slīpēšanas plāksnes caurums | 12,7 mm |
43,56€ /gab
Bez nodokļa: 36,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 113696
- Svars: 5.38kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023398607
- Valsts: China