



Elektriskais asināmais Strend Pro S1D-DW01-56, 96W, daudzfunkcionāla dzirnaviņas
Daudzfunkciju dzirnaviņas kalpo kā nepieciešamo instrumentu asināmais. Tas ir piemērots šķēru un nažu metāla asmeņu, kaltu un citu asmeņu asināšanai, kā arī HSS urbjiem. Slīpripas diametrs ir 56 mm, un tukšgaitas ātrums ir 1350 apgr./min. Asināmo urbju diametrs ir 3 - 13 mm un kaltu un asmeņu platums ir 6 - 51 mm. Ierīces strāvas patēriņš ir 96 W un darbībai nepieciešams ierīci pieslēgt 230 V tīklam.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Nav slodzes ātruma | 1,350 apgr./min |
| Akumulatora tips | neviens |
| Barošanas avota sistēma | tīkls |
| Urbja diametrs | 3 – 13 mm |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| čemodāns | Nav |
| Kalta un asmens platums | 6 – 51 mm |
37,51€ /gab
Bez nodokļa: 31,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 212100
- Svars: 1.63kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163013630
- Valsts: China