









Drywall slīpmašīna Worcraft DS08-190, 800W, 190 mm, ar maisu, LED gaisma
Slīpmašīna ir paredzēta ģipškartona sienu un griestu sausai slīpēšanai. To var izmantot arī krāsas, līmes slāņu noņemšanai un ģipša atslābināšanai. Slīpēšana tiek veikta, izmantojot slīpēšanas galviņu ar diametru 190 mm, kurā ievietots slīppapīrs ar diametru 180 mm. Ierīces enerģijas patēriņš ir 800 W, un tukšgaitas ātrums ir 1 200 - 2 300 apgr./min. Slīpmašīnas priekšrocība ir savākšanas maiss bojājumiem, kā arī 7 W LED apgaismojums labākai redzamībai. Iepakojumā ir 2 siksnas. Rīkoties ar dzirnaviņām ir ļoti vienkārši un praktiski. Rokturis ir pielāgots vislabākajai saķerei. Darbībai ierīcēm jābūt pievienotām 230 V tīklam.
Nekad neslīpējiet ar slīpmašīnu materiālus, kas var saturēt azbestu.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Slīpēšanas plāksnes diametrs | 190 mm |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Slīpēšanas vibrāciju skaits | 1,200 - 2,300 apgr./min |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Drywall dzirnaviņas | Jā |
| Ātruma kontrole | Jā |
| Caurules diametrs (mm) | 32 |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Ieeja | 800 W |
96,56€ /gab
Bez nodokļa: 79,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1130510
- Svars: 4.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002153
- Valsts: China