



Elektriskais pagarinātājs DG-F803B 1,5 m 3 ligzda + slēdzis
Praktisks DG-F803B pagarinātājs baltā krāsā nodrošinās elektrības padevi līdz 1,5 metru garumam. To var izmantot gan birojos, gan mājsaimniecībās. Pateicoties trim ligzdām, tas ļauj vienlaikus savienot vairākas ierīces. Kabelim ir praktisks ON/OFF slēdzis. Izslēdzot galveno slēdzi, tiks pārtraukta strāvas padeve visām pievienotajām ierīcēm.
| Default | |
| Kabeļa garums | 1.5 |
| Kabelis | 1,5 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Uz bungas | Nav |
| Aktuāls | 16 A |
| Kabeļa tips | Paplašinājums |
| Savienotājs | 3 x 230 V |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Maks. Detalizēta kabeļa slodze | 3 680 W/16 A |
| Maks. krava | 3680 W |
4,11€ /gab
Bez nodokļa: 3,40€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 213335
- Svars: 0.30kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382996
- Valsts: China