
Pistole krāsotāju Worcraft SG06-800, 550W, 800 ml
Smidzināšanas pistoli Worcraft SG06-800 izmanto uz šķīdinātāju bāzes un ar ūdeni atšķaidāmu laku, glazūru, gruntējumu, caurspīdīgu laku, automobiļu virskārtu, koka traipu un eļļu izsmidzināšanai. To var vienkārši iespraust elektrības kontaktligzdā. Pateicoties jaudīgajam dzinējam ar jaudu 800 W, jūsu virsma tiks ātri un efektīvi apsmidzināta. Jūsu komfortam tasē var ietilpt 800 ml krāsas. Maksimālā izsmidzināšanas plūsma ir 350 ml minūtē, un tā ir regulējama.
Ar smidzināšanas pistoli jūsu virsma tiks pārklāta bez piepūles. DIN krūzi var izmantot, lai pareizi un viegli atšķaidītu krāsu vai pārklājumu. Pistolei ir arī izsmidzināšanas formas regulēšanas poga. Apkope ir vienkārša, izmantojot tīrīšanas adatu. Pistoli var viegli sadalīt divās daļās, priekšpusē un aizmugurē, kas nodrošina vieglu tīrīšanu.
Nevilcinieties un iegādājieties smidzināšanas pistoli Worcraft SG06-800 jau šodien.
| Default | |
| Sprauslas diametrs | 1,8 mm |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Ierakstīt | elektriskās |
| Maks. Straumes ātrums | 350 ml/min |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| čemodāns | Nav |
| Ieeja | 550 W |
46,34€ /gab
Bez nodokļa: 38,30€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Stock: Šī prece beigsies
- Modelis: 115072
- Svars: 1.58kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014286
- Valsts: China