
Mitruma savacējs Strend Pro BGD1701-50-19, max. 900 W, taimers
Sausinātājs Strend Pro BGD1701-50-19 rūpējas par automātisku gaisa sausināšanu telpā, pamatojoties uz kondensācijas principu. Sausinātājs ir aprīkots ar aizsardzību pret sasalšanu, kad tas automātiski sāk atkausēt pats pie temperatūras -1 °C, ja tas darbojas vismaz 30 minūtes. Taimeris ir arī lieliska funkcija. Mitruma % iestatīšana šajā sausinātājā ir ļoti vienkārša, izmantojot pogas, iestatīšanas diapazons ir 10 - 95%. Ja relatīvais mitrums telpā ir zemāks par iestatīto vērtību, ierīce darbosies. Pēc iestatītās mitruma vērtības sasniegšanas tas izslēdzas. sausināšanas jauda ir 50l/24h ar 900W ieejas jaudu. Kondensāta tvertnes tilpums ir 7 litri.
Iepakojumā ir šļūtene kondensāta novadīšanai 1 m x Ø 13 mm.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Zīmēšanas veiktspēja | 50 l/d (30 °C RH 80%) / 30 l/d (27 °C RH 60%) |
| Maks. sūkšanas spiediens | 1 MPa |
| Nominālais spēks | 900 W (30 °C RH 80%) / 750 W (27 C RH 60%) |
| Darba temperatūra | 5 - 35 °C |
| Gaisa plūsma | 300 m<sup>3</sup>/h |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Ieeja | 900 W |
| Maks. Uzraudzības spiediens | 2,5 MPa |
| Reflēva | R290 / 200 g |
| Kondensācijas konteinera tilpums | 7 l |
580,80€ /gab
Bez nodokļa: 480,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119211
- Svars: 32.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163045099
- Valsts: China