









Gaisa kompresors AIRCOM AC250, 230V/12V
Gaisa kompresors AIRCOM AC250 ir uzticams palīgs katrā mājā. Tas ir piemērots darbam ar saspiestu gaisu, ar spiedienu līdz 250 PSI. Priekšrocība ir dizaina vienkāršība, pateicoties kurai tas iederas gandrīz katrā plauktā. Tas ir aprīkots ar 3,5 m garu kabeli un manometru. Lai darbotos pareizi, vienkārši pievienojiet to elektrotīklam (230 V / 12 V) vai cigarešu piesmēķētāja ligzdai, ko novērtēsiet ceļā.
| Default | |
| Motora savienojums | 230 / 12 V |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| troksnis | 90 dB |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| pilots | Nav |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Dīkstāves ātrums | 16 500 apgr./min |
| Sūkšanas jauda maks. | 8 lit./min. |
| Ruļļu skaits | 1 |
30,25€ /gab
Bez nodokļa: 25,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 115002
- Svars: 1.67kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023332342
- Valsts: China