









Elektriskā frēze Worcraft ER12-6/8, 1200W
Elektriskais frēzētājs Worcraft ER12-6/8 paredzēts rievu, malu, profilu un rievu frēzēšanai uz koka, plastmasas vai vieglas virsmas, kā arī kopēšanas frēzēšanai. Ar frēzēšanas gājienu 55 mm jūs sasniegsiet vislabākos rezultātus. 6/8 mm iespīlēšanas knaibles nodrošina maksimālu komfortu un precizitāti. Pateicoties jaudīgajam 1200 W dzinējam, jūsu frēzēšanai būs profesionāls izskats.
Elektriskā maršrutētāja Worcraft ER12-6/8 priekšrocības ir regulējami apgriezieni atbilstoši jūsu vajadzībām. Izmantojot nosūcēja adapteri, darba laikā varat aizmirst par atkritumiem. Tam ir regulējams frēzēšanas dziļums, ko var nolasīt uz frēzēšanas skalas. Lai to iestatītu, vienkārši pagrieziet vadības pogu vai iestatiet to, izmantojot soļa pieturu. Frēzēšana ir iespējama arī, izmantojot žogu vai riņķveida kompasu. Varat arī frēzēt ar kopēšanas korpusu, lai kopētu kontūras no rasējumiem, pateicoties kuriem tas ir praktiski un universāli. Ergonomiski gumijoti rokturi atvieglo darbu ar elektrisko maršrutētāju.
Ja vēlaties kvalitatīvu un efektīvu elektrisko maršrutētāju ar plašu pielietojumu, tad meklējat elektrisko maršrutētāju Worcraft ER12-6/8.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Frēzēšanas gājiens | 55 mm |
| Ierakstīt | Augšējā frēzmašīna |
| Saspiešanas kolpe | 6 / 8 mm |
| Ātruma kontrole | Jā |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Maks. Dīkstāves ātrums | 30 000 min<sup>-1</sup> |
| Ieeja | 1 200 W |
73,69€ /gab
Bez nodokļa: 60,90€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 114345
- Svars: 3.80kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023354672
- Valsts: China