









Betona vibrācijas instruments Strend Pro TCT0504C, 1200W, 230V, šļūtene 2 m
Elektriskais iegremdējamais vibrators Strend Pro noņem gaisa burbuļus no betona, kas izraisa tā sablīvēšanos. Rūpīga blīvēšana ievērojami uzlabo nestspēju, stabilitāti, ierobežo ūdens caurlaidību un novērš plaisas. Tas padara to par ideālu palīgu visiem betonēšanas darbiem. Svarīgi — lai to palaistu, vibrators ir jāpiespiež pie zemes.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Vibrācijas | < 2,5 m/s2 |
| pārklājums | IP20 |
| Ātruma kontrole | Nav |
| Izolācijas klase | i |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Maks. Dīkstāves ātrums | 5000 min<sup>-1</sup> |
| Dīkstāves ātrums | 5,000 apgr./min |
| Vibrējoša galva | diametrs 35 x 450 mm |
| Vibrācijas biežums | 275 vpm |
66,55€ /gab
Bez nodokļa: 55,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119573
- Svars: 7.95kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163038800
- Valsts: China