
Betona maisītājs Strend Pro CMX16, 160 lit, 550W
| Default | |
| Ieejas spriegums | 230 V / 50 Hz |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| troksnis | 75 dB |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Maksimālais tilpums | 160 l |
| Ātrums zem slodzes | 2980 apgr./min. |
| Darba saturs | 130 l |
| Nominālais spēks | 550 W |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Dīkstāves ātrums | 2,800 apgr./min |
| Parādiet bungu | Ar riteni |
| Bungas atvēršanas diametrs | 318 mm |
| Maksimālais sajaukšanas tilpums | 145 l |
285,86€ /gab
Bez nodokļa: 236,25€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 112657A
- Svars: 56.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163026517
- Valsts: China