



Mauriņa apmale GB004, 45x29 cm, plastmasa, LED, pac. 4 gab
- iepakojumā ir 4 paneļi, no kuriem vienā ir iebūvēta saules gaisma - Iespēja darbināt citus gabalus neierobežotā garumā - izturīga UV stabila plastmasa - ļauj efektīvi atdalīt zāli no puķu dobes un tamlīdzīgi. - kopējais garums 1,80 m - viena paneļa izmērs: 45 cm platums x 29 cm augstums (ieskaitot pēdas)
| Default | |
| Augstums (cm) | 30 |
| Krāsa | Brūns |
| augstums | 180 cm |
| Lietošana | paukošana |
| Virsmas apstrāde | plast |
| materiāls | plast |
| Platums | 45 cm |
| Garums (cm) | 180 |
| Ierakstīt | Hem |
| Elastīgs | Nav |
| Mērīšana | 1,80 m |
16,94€ /kompl
Bez nodokļa: 14,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 2211197
- Svars: 0.90kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002795
- Valsts: China