
Tīkls GARDEN ZN 1000/10,6x10,6/0,8 mm, kvadrāts, dārzs, audzēšana, pak. 5 m
| Default | |
| augstums | 500 cm |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 10,6x10,6 mm |
| Virsmas apstrāde | Zn |
| Stieples diametrs | 0,8 mm |
| Ierakstīt | Vaislas acs |
| Mērīšana | 1x5 m |
| Žoga augstums | 1.0 |
14,36€ /gab
Bez nodokļa: 11,87€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431425
- Svars: 3.12kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086511
- Valsts: China