
Stiepļu tīkls HEX ar PVC pārklājumu 1000mm / 13mm / 1,0mm / 25m
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 100 cm |
| Lietošana | nožogojumiem, būriem, koku aizsardzībai |
| Tīkls | 13 mm |
| Virsmas apstrāde | stieple ar plastmasas pārklājumu |
| Kopējais augstums (cm) | 100 |
| materiāls | pieskarties |
| Platums | 13 mm |
| Stieples diametrs | 0,9 mm |
| Ierakstīt | Vaislas acs |
| Kopējais žogu garums (m) | 25 |
| Acu izmērs (mm) | 13 |
| Mērīšana | 1x25 m |
| Žoga augstums | 1.0 |
31,13€ /m
Bez nodokļa: 25,73€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431006
- Svars: 0.35kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023372867
- Valsts: China