



Stiepļu tīkls EUROPLAST 2, 1000/100x50/2,20 mm, gab. 25 m
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 25 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 100x50 mm |
| Virsmas apstrāde | ZN+PVC |
| Kopējais augstums (cm) | 100 |
| materiāls | pieskarties |
| Stieples diametrs | 2,20 mm |
| Ierakstīt | Žoga siets |
| Kopējais žogu garums (m) | 25 |
| Acu izmērs (mm) | 100x50 |
| Mērīšana | 1x25 m |
| Žoga augstums | 1.0 |
45,74€ /gab
Bez nodokļa: 37,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431214
- Svars: 15.30kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023393282
- Valsts: China