



Stiepļu tīkls ar PVC pārklājumu EUROPLAST / augstums: 1500 mm, 2lem
kvadrāts (acs): 50x50mm
stieples diametrs: 2,20 mm
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 25 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 50x50 mm |
| Virsmas apstrāde | Cinka sakausējums, plastmasa |
| Kopējais augstums (cm) | 150 |
| materiāls | pieskarties |
| Stieples diametrs | 2,20 mm |
| Ierakstīt | Žoga siets |
| Kopējais žogu garums (m) | 25 |
| Acu izmērs (mm) | 50x50 |
| Mērīšana | 1,5x25 m |
| Žoga augstums | 1.5 |
92,75€ /gab
Bez nodokļa: 76,65€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431293
- Svars: 30.50kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163010677
- Valsts: China