
Stiepļu siets HEX ar PVC pārklājumu 20 mm, 0,5 m, 0,9 mm, L-10 m,
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 10 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 20 mm |
| Virsmas apstrāde | plast |
| Kopējais augstums (cm) | 50 |
| materiāls | pieskarties |
| Stieples diametrs | 0,9 mm |
| Ierakstīt | Vaislas acs |
| Kopējais žogu garums (m) | 10 |
| Acu izmērs (mm) | 20 |
| Mērīšana | 0,5x10 m |
| Žoga augstums | 0.5 |
6,53€ /m
Bez nodokļa: 5,40€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431245
- Svars: 0.12kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023324262
- Valsts: China