
Stiepļu siets 4h PVC 19/1,4 mm, 1000 mm, L-25 m, dārzs
| Default | |
| augstums | 25 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 19x19 mm |
| Virsmas apstrāde | plast |
| Stieples diametrs | 1,4 mm |
| Ierakstīt | Vaislas acs |
| Mērīšana | 1x25 m |
| Žoga augstums | 1.0 |
70,18€ /gab
Bez nodokļa: 58,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431011
- Svars: 21.25kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307128
- Valsts: China