
Metināts stiepļu tīkls, kvadrātveida, ar PVC pārklājumu, 16/1,2 mm, 1000 mm, L-25 m
| Default | |
| augstums | 25 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 12x12 mm |
| Virsmas apstrāde | plast |
| Platums | 12 x 12 mm |
| Stieples diametrs | 1,2 mm |
| Ierakstīt | Vaislas kvadrātveida acs |
| Mērīšana | 1x 25 m |
| Žoga augstums | 1.0 |
63,53€ /gab
Bez nodokļa: 52,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431235
- Svars: 20.80kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023308835
- Valsts: China