
Brace Strend Pro METALTEC, Zn+PVC, zaļa, RAL6005, 38/2500/1,25 mm
| Default | |
| Augstums (cm) | 250 |
| Biezums (mm) | 1,25 |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 250 cm |
| Lietošana | Uz acīm |
| Virsmas apstrāde | ZN+PVC |
| Diametrs (mm) | 38 |
| materiāls | pieskarties |
| Platums | 3,8 cm |
| Ierakstīt | Figūriekavas |
| Mērīšana | 38/2500/1,25 mm |
8,89€ /gab
Bez nodokļa: 7,35€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431345
- Svars: 2.80kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037032
- Valsts: China