
Atbalsta pamatnes kronšteins Strend Pro EUROSTANDARD, 60x40 mm, zaļš, RAL6005, statņa enkurošanai
| Default | |
| Augstums (cm) | 14,9 |
| Krāsa | zaļš |
| Lietošana | Ziņas nostiprināšana |
| Virsmas apstrāde | pieskarties |
| materiāls | pieskarties |
| Platums | 4 cm |
| Platums (cm) | 10,9 |
| Garums (cm) | 11,9 |
| Ierakstīt | enkurpēda stabam |
| Kolonnai | 60x40mm |
| Mērīšana | 60x40 mm |
7,37€ /gab
Bez nodokļa: 6,09€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 432232
- Svars: 0.97kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037117
- Valsts: China