





Vārti METALTEC ECO 1000x1500 mm, dārzs, antracīts, ZN+PVC
Dārza vienviru vārti ar metinātu sieta pildījumu ar acs izmēru 50 x 50 mm un stieples biezumu 4 mm. Apstrāde ir cinks + PVC. Krāsa antracīts. Produkta augstums = vārtu augstums no zemes līdz spārna augšdaļai.
Materiāls: cinks + PVCIzmēri: 1000x1500 mmAcu izmērs: 50x50 mm Stieples biezums: 4 mmPildījums: metināts tīklsApaļo profilu rāmis (slēgts)
Vārtiem ir arī 3 rezerves atslēgas, 2 stabi, tostarp regulējamas eņģes, kastes slēdzene, plastmasas rokturis un metāla vārtu atdure.
Tehniskais rasējums
| Default | |
| augstums | 1 500 mm |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 50 x 50 mm |
| Virsmas apstrāde | ZN+PVC |
| Platums | 1 000 mm |
| Stieples diametrs | 4 mm |
| Ierakstīt | Vienviru vārti |
| Mērīšana | 1000x1500 mm |
149,92€ /gab
Bez nodokļa: 123,90€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 432204
- Svars: 24.31kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163029457
- Valsts: China