









Vārti METALTEC DUO 3580/1450/100x50 mm, dubultspārns, dārzs, zaļš, ZN + PVC, RAL6005
Dārza divvērtņu vārti ar metinātā tīkla pildījumu ar sietu 50 x 100 mm izmērā un stieples biezumu 3,5 mm. Stabiņa diametrs ir 76 mm. Apdare ir cinks + PVC. Zaļa krāsa.
Materiāls: cinks + PVC
Izmēri: 3580 x 1750 mm
Acu izmērs: 50 x 100 mm
Stieples biezums: 3,5 mm
Stieples diametrs > : 76 mm
Pildījums : metināts siets
Vārtos ietilpst arī slēdzene, 3x atslēga, vairogs, atdure, 2x rokturis, spraudnis, eņģes, savienojuma materiāls, 2x statņa vāciņš
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 1 450 mm |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 50 x 100 mm |
| Virsmas apstrāde | ZN+PVC |
| Kopējais augstums (cm) | 210 |
| materiāls | pieskarties |
| Platums | 3 580 mm |
| Stieples diametrs | 3,5 mm |
| Ierakstīt | Divvietīgi vārti |
| Acu izmērs (mm) | 50x100 |
| Vārtu spārnu skaits | Divu lapu |
| Kopējais vārtu garums (cm) | 365,6 |
| Mērīšana | 3580x1450 mm |
273,16€ /gab
Bez nodokļa: 225,75€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 432208
- Svars: 38.92kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163036455
- Valsts: China