
Smidzinātājs GDM® MARY 5, 3 lit.
| Default | |
| Stieņa garums | 225 cm |
| Izsmidzināšanas veids | mehāniķis |
| Sējums (L) | 3/5,80 |
| Tilpums | 3 l |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ietilpība (L) | 3/6 |
| Maksimālais spiediens (bar) | 3 |
| materiāls | plast |
| Smidzināšanas garums | 900 cm |
| Sprauslas tips | Regulējams |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Pārklājumu | 100/500 m<sup>2</sup> |
| Smidzināšanas augstums | 450 cm |
| Smidzināšanas spiediens (josla) | 3 |
| Sūkņa tips | Piestova |
31,46€ /gab
Bez nodokļa: 26,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 256748
- Svars: 1.80kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000622
- Valsts: Italy