
Smidzinātājs GDM® EVA, 2,0 lit, 2 bar.
| Default | |
| Spiediens | 2 bar |
| Izsmidzināšanas veids | mehāniķis |
| Sējums (L) | 2 |
| Tilpums | 2 |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ietilpība (L) | 1,8 |
| Maksimālais spiediens (bar) | 3 |
| materiāls | plast |
| Smidzināšanas garums | 800 cm |
| Sprauslas tips | Regulējams |
| Teleskopisks rokturis | Nav |
| Smidzināšanas augstums | 400 cm |
| Smidzināšanas spiediens (josla) | 2 |
| Sūkņa tips | Piestova |
10,65€ /gab
Bez nodokļa: 8,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 256096
- Svars: 0.47kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522070106
- Valsts: Italy