









Smidzinātājs Evika JC50, 5 lit, 3.7V, Litija akumulators
Vieglais, kompaktais un jaudīgais akumulatoru smidzinātājs EVIKA ir paredzēts lauksaimniecības un dārza ķimikāliju izsmidzināšanai, ko izmanto cīņā pret kaitīgajiem kukaiņiem un nezālēm. Akumulatora smidzinātājs ir lieliska alternatīva manuālajiem vai benzīna smidzinātājiem. Jūs varat to viegli un ērti izmantot mājās savā dārzā, bet arī lielos dārzos ar dekoratīviem vai noderīgiem augiem. Pateicoties iebūvētajam akumulatoram, tas ļauj strādāt vietās, kur nav piekļuves elektrotīklam. Ar akumulatoru darbināmais smidzinātājs ļauj ievērojami samazināt piepūli darbības laikā un iegūt augstāku efektivitāti nekā manuālo smidzinātāju gadījumā.
Viena no lielākajām smidzinātāja priekšrocībām ir tā mazais svars, tikai 2,2 kg, tāpēc, lietojot to, jūs pārāk nenogursit. Smidzināšanas tvertnes tilpums ir 5 litri, savukārt darbības laiks ir 150 min. Tam ir ērta siksna un teleskopisks rokturis, kura garums ir 26 - 42,5 cm. Tas tiek uzlādēts ar komplektācijā iekļauto USB kabeli, adapteris komplektācijā nav iekļauts.
| Default | |
| Spiediens | 1,8 bar |
| Stieņa garums | 26-42,5 cm |
| Izsmidzināšanas veids | akumulatoru |
| spriegums | 3,7 V |
| Tilpums | 5 l |
| Aktuāls | 1 A |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ietilpība (L) | 5 |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Tvertnes tilpums (l) | 5 |
| Smidzināšanas spiediens (josla) | 1,8 |
| Akumulatora ietilpība (ah) | 2,5 |
| Akumulatora spriegums (V) | 3,7 |
| Plūsmas ātrums l/min | Tiešā plūsma: 0.49 / min, Atomizācija: 0.25 |
| Apkopes apkope | 150 min |
| Akumulatora ietilpība | 2,5 Ah |
| Plūst | 0,25 l/min |
| Izsmidzināšanas darba laiks | 2,5 h |
| Uzlādes laiks (min) | 180 |
52,64€ /gab
Bez nodokļa: 43,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 256854
- Svars: 1.70kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163035816
- Valsts: China