
dimartino® Smidzinātājs 10, 8,50/10,75 lit., 3bar DI MARTINO
| Default | |
| Spiediens | 3 bar |
| Izsmidzināšanas veids | mehāniķis |
| Sējums (L) | 8,50/10,75 |
| Tilpums | 8,50-10,75 l |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ietilpība (L) | 8,5/10,75 |
| Maksimālais spiediens (bar) | 3 |
| materiāls | plast |
| Smidzināšanas garums | 900 cm |
| Sprauslas tips | Regulējams |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Pārklājumu | 100/1 000 m<sup>2</sup> |
| Smidzināšanas augstums | 450 cm |
| Smidzināšanas spiediens (josla) | 3 |
| Sūkņa tips | Piestova |
35,09€ /gab
Bez nodokļa: 29,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 256599
- Svars: 2.10kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522082703
- Valsts: Italy