



Zāles pļāvējs Worcraft CLM-S20LiB ShareSYS, 20 V, Li-Ion, 320 mm, 30 lit., bez akumulatora
Worcraft CLM-S20LiB pļāvējs ir ar akumulatoru darbināms pļāvējs, kas apvieno elektrisko pļāvēju priekšrocības. Enerģijas avots ir augstas kvalitātes litija jonu akumulators. Pļāvjs darbojas ar ātrumu līdz 3500 apgriezieniem/min. Pļaušanas platums sasniedz 32 cm un pļaušanas augstums ir no 20 līdz 60 mm/5 grādiem. Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana. Akumulatora pļāvējam ir savākšanas grozs ar tilpumu 30 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru. Ērtai lietošanai ieteicams Worcraft akumulators ar ietilpību 6 Ah. Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektā!
| Default | |
| Barošanas avots | 20V |
| Braukt | akumulatoru |
| Riteņi | priekšējais Ø 137 / aizmugurējais Ø 137 mm |
| Matu griezuma augstums | 20-60 mm |
| Griešanas platums (cm) | 32 |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Savākšanas grozs | 30 l |
| Stress/frekvence | 20 V |
| Griešanas augstums (mm) | 20 - 60 |
| Groza tilpums (l) | 30 |
123,24€ /gab
Bez nodokļa: 101,85€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1111632
- Svars: 10.50kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400021
- Valsts: China