









Zāles pļāvējs Strend Pro TBE1636, elektrisks, 1,6 kW, darba platums 36 cm
Elektriskais dārza pļāvējs Strend Pro TBE1636, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir katra dārza būtiska sastāvdaļa. Pļaujmašīna ir viegla, parocīga un viegli vadāma, ideāli lietojama pat nelielos dārziņos, kur ir daudz šķēršļu, ar to var viegli pļaut, piemēram, celiņus starp puķu dobēm, puķēm un dekoratīviem kokiem. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 6 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 20 - 70 mm. Pļaušanas platums sasniedz 36 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu, kura tilpums ir 40 litri. Pļāvējs darbojas ar ātrumu līdz 3600 apgr./min.
| Default | |
| Barošanas avots | 230V |
| Braukt | elektriskās |
| Izlaist | elektriskās |
| materiāls | metāls, polipropilēns |
| Vibrācijas | 1,64 m/s2 (K= 1,5) |
| Nav slodzes ātruma | 3600 apgr./min |
| Griešanas platums (cm) | 36 |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Ieeja | 1,6 kW |
| Ieejas jauda (W) | 1600 |
| Savākšanas grozs | 40 l |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Griešanas augstums (mm) | 20 - 70 |
| Groza tilpums (l) | 40 |
| Transportlīdzeklis | Nav |
| Šasijas materiāls | priekšā 127 / aizmugurē 196 mm |
| Akustiskās jaudas līmenis | 96 (dB) A |
| Puse ir emisija | Nav |
132,19€ /gab
Bez nodokļa: 109,25€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111828
- Svars: 15.50kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068678
- Valsts: China