









Elektriskais dārza pļāvējs Strend Pro TBE1332, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir katra dārza būtiska sastāvdaļa. Pļaujmašīna ir viegla, parocīga un viegli vadāma, ideāli lietojama pat nelielos dārzos, kur ir daudz šķēršļu, ar to ir viegli pļaut, piemēram, celiņus starp puķu dobēm, puķēm un dekoratīviem kokiem. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 3 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 30 līdz 60 mm. Attēla platums pļaušanas laikā sasniedz 32 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu ar tilpumu 30 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru. Pļāvējam ir saliekams rokturis, tāpēc tas ievērojami ietaupa vietu uzglabāšanas laikā. Pļāvējs darbojas ar ātrumu līdz 3600 apgriezieniem/min. Vienkārša darbība.
Galvenās priekšrocības:
- ērta lietošana- ievades jauda: 1300 W- salokāms rokturis vietas taupīšanai- 3 pļaušanas augstuma pozīcijas diapazonā no 30 līdz 60 mm- pļaušanas platums līdz 32 cm- savākšanas grozs ar tilpumu 30 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru- rokturis ērtai pārnēsāšanai.
| Default | |
| Barošanas avots | 230V |
| Braukt | elektriskās |
| Izlaist | elektriskās |
| materiāls | metāls, polipropilēns |
| Riteņi | priekšā 125 / aizmugurē 140 mm |
| Vibrācijas | 1357 m/s2 (K= 1,5) |
| Matu griezuma augstums | 30-60 mm |
| Nav slodzes ātruma | 3600 apgr./min |
| Griešanas platums (cm) | 32 |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Ieeja | 1 300 W |
| Ieejas jauda (W) | 1300 |
| Savākšanas grozs | 30 l |
| Šasija | plast |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Griešanas augstums (mm) | 30 - 60 |
| Groza tilpums (l) | 30 |
| Transportlīdzeklis | Nav |
| Šasijas materiāls | Polipropilēns |
| Akustiskās jaudas līmenis | 96 (dB) A |
| Puse ir emisija | Nav |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1111626
- Svars: 11.70kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085842
- Valsts: China