









Zāles pļāvējs Strend Pro QL46P-139E, benzīns, 2,4 kW, working width 45,7 cm, with drive, LONCIN, elektrisks
Benzīna dārza pļāvējs Strend Pro QL46P-139E, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir būtiska katra dārza sastāvdaļa. Pļāvējs ir aprīkots ar LC1P65FE-4 dzinēju ar 173 cm3 jaudu un 2,4 kW nominālo jaudu. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 8 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 25 - 75 mm. Pļaušanas platums sasniedz 45 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu, kura tilpums ir 60 litri. Pļāvējs strādā ar ātrumu līdz 3600 apgriezieniem/min. Stabilais un izturīgais metāla rāmis ir aprīkots ar atveri sānu izmešanai. Pateicoties tam, ir iespējams pļaut pat nedaudz aizaugušu zāli, turklāt bez pļāvēja norīšanas un operatora neiekāpšanas nopļautajā zālē.
| Default | |
| Braukt | benzīns |
| Izlaist | manuāla, elektroniska |
| materiāls | plastmasa, metāls |
| Motora tips | 4-taktu |
| Riteņi | priekšā 178 / aizmugurē 250 mm |
| Vibrācijas | 5,55 m/s2 (K= 1,5) |
| Matu griezuma augstums | 8 pozīcijas 25-75 mm |
| Griešanas platums (cm) | 45,7 |
| Tvertne | 0,5-0,9 l |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Jauda kW | 2,4 |
| Degvielas tvertnes tilpums (ml) | 900 |
| Savākšanas grozs | 60 l |
| Eļļas tvertnes tilpums (ml) | 500 |
| Šasija | tērauda |
| Griešanas augstums (mm) | 25 - 75 |
| Groza tilpums (l) | 60 |
| Transportlīdzeklis | Jā |
| Motoreļļa | SAE 15W-40 |
| Šasijas materiāls | tērauda |
| Akustiskās jaudas līmenis | 96 (dB) A |
| Puse ir emisija | Jā |
424,47€ /gab
Bez nodokļa: 350,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111824
- Svars: 37.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068654
- Valsts: China