









Zāles pļāvējs Strend Pro QL41S-139, benzīns, 2,4 kW, darba platums 40,6 cm, ar piedziņu, LONCIN
Benzīna dārza pļāvējs Strend Pro QL41S-139, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir katra dārza būtiska sastāvdaļa. Pļāvējs ir aprīkots ar LC1P65FE-4 dzinēju ar 139 cm3 jaudu un 2,4 kW nominālo jaudu. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 8 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 25 - 75 mm. Pļaušanas platums sasniedz 40 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu, kura tilpums ir 45 litri. Pļāvējs darbojas ar ātrumu līdz 3600 apgr./min.
| Default | |
| Braukt | benzīns |
| Izlaist | manuāli |
| materiāls | metāls, plastmasa, tērauds |
| Motora tips | 4-taktu |
| Riteņi | priekšā 152 / aizmugurē 203 mm |
| Vibrācijas | 5,66 m/s2 (K= 1,5) |
| Matu griezuma augstums | 25-75 mm |
| Griešanas platums (cm) | 40,6 |
| Tvertne | 500 - 900 ml |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Jauda kW | 2,4 |
| Degvielas tvertnes tilpums (ml) | 900 |
| Savākšanas grozs | 45 l |
| Eļļas tvertnes tilpums (ml) | 500 |
| Šasija | tērauda |
| Griešanas augstums (mm) | 25 - 75 |
| Groza tilpums (l) | 45 |
| Transportlīdzeklis | Jā |
| Motoreļļa | SAE 15W-40 |
| Šasijas materiāls | tērauda |
| Akustiskās jaudas līmenis | 96 (dB) A |
| Puse ir emisija | Nav |
279,27€ /gab
Bez nodokļa: 230,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111820
- Svars: 24.00kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068630
- Valsts: China