









Benzīna dārza pļāvējs Strend Pro LMA20S41 ar piedziņu, kas paredzēts zāles pļaušanai, ir būtiska katra dārza sastāvdaļa. Pļāvējs ir aprīkots ar 4-taktu gaisa dzesēšanas HONDA GCV170 dzinēju ar 166 cm3 jaudu un 2,4 kW (3,2 ZS) nominālo jaudu. Pļāvējs ļauj izvēlēties no 7 pļaušanas augstuma pozīcijām diapazonā no 25 līdz 75 mm. Attēla platums pļaušanas laikā sasniedz 50,8 cm. Tas ir aprīkots arī ar praktisku savākšanas grozu ar tilpumu 60 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru. Pļāvējs strādā ar ātrumu līdz 2800 apgriezieniem/min. Stabils un izturīgs tērauda rāmis ir aprīkots ar atveri sānu izmešanai. Pateicoties tam, ir iespējams pļaut pat nedaudz aizaugušu zāli, turklāt bez pļāvēja norīšanas un operatora neiekāpšanas nopļautajā zālē. Izmantojot mulčēšanas segumu, jūs pļaujat zāli mazos gabaliņos, kas pēc tam veic zāles mēslošanas funkciju. Manuāla palaišana. Dzinējs ir aprīkots ar automātisko droseles aukstajai palaišanai. Vienkārša darbība.
Galvenās priekšrocības:
- 4in1 funkcija: pļaušana, mulčēšana, sānu izmešana, aizmugurējo riteņu piedziņa- stabils tērauda rāmis- jaudīgs 4-taktu gaisa dzesēšanas HONDA GCV170 dzinējs ar 166 cm3 tilpumu un nominālo jaudu no 2,4 kW (3,2 ZS)- centrālā pļaušanas augstuma regulēšana- 7 pļaušanas augstuma pozīcijas diapazonā no 25 līdz 75 mm- pļaušanas platums līdz 50,8 cm- kolekcija grozs ar tilpumu 60 litri ar uzpildes stāvokļa indikatoru- sānu izmešana, mulčas spraudnis.
| Default | |
| Braukt | benzīns |
| Izlaist | manuāli |
| materiāls | plastmasa, tērauds |
| Motora tips | 4-taktu |
| Riteņi | priekšā 203 / aizmugurē 303 mm |
| Vibrācijas | 7,99 m/s<sup>2</sup> (K= 1,5) |
| Matu griezuma augstums | 25 līdz 75 mm |
| Griešanas platums (cm) | 50,8 |
| Tvertne | 0,91 l |
| Augstuma regulēšana | centralizēti |
| Jauda kW | 2,4 |
| Degvielas tvertnes tilpums (ml) | 910 |
| Savākšanas grozs | 60 l |
| Eļļas tvertnes tilpums (ml) | 400 |
| Šasija | tērauda |
| Griešanas augstums (mm) | 25 - 75 |
| Groza tilpums (l) | 60 |
| Transportlīdzeklis | Jā |
| Motoreļļa | SAE 15W-40 |
| Šasijas materiāls | tērauda |
| Akustiskās jaudas līmenis | 98 (dB) A |
| Puse ir emisija | Jā |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Stock: Šī prece beigsies
- Modelis: 1111624
- Svars: 42.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085828
- Valsts: China