
Zāļēju malu trimmeris Worcraft EGT05-300, 500W, pļauts.300 mm
Zālāju malu trimmeris Worcraft EGT05-300 ir paredzēts zāles, nezāļu un līdzīgas mīkstas veģetācijas pļaušanai līdz 125 mm augstumam. Paredzēts arī zāliena malu apgriešanai dārzos, pļāvējiem nepieejamās vietās. Paredzētais lietojums attiecas uz apkārtējās vides temperatūru no 0°C līdz 40°C. Trimmeri nedrīkst izmantot griešanai vai smalcināšanai (dzīvžogi, krūmi un krūmi, ziedi) un kompostēšanai. Pretējā gadījumā pastāv traumu risks.
Trimeris nodrošina 29 cm pļaušanas platumu. Tas ir aprīkots ar teleskopisku rokturi un ergonomisku pretslīdes rokturi labākai saķerei. Drošību nodrošina aizsardzība, pļaujot gar kokiem, sienām un citiem šķēršļiem. Priekšrocība ir regulējamais griešanas galvas leņķis un arī pusautomātiskā neilona galva.
Iepakojuma saturs:1 × Silons
2 × Skrūves ST3 × 12 (malas riteņa nostiprināšanai)
1 × Aizsargpārvalks
1 × Papildu rokturis
1 × Skrūve ST4,2 × 15 (aizsargpārsega piestiprināšanai)
1 × bloķēšanas poga un uzgrieznis papildu rokturim
1 × spole un silons (uzmontēts)
1 × Lietošanas instrukcija
1 × malu ritenis
| Default | |
| Piederuma tips | trimmeris |
| Pļaušanas veids | trimmeris |
| troksnis | 96 db |
| Barošanas avots | 230V |
| Braukt | elektriskās |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Motora tips | elektriskās |
| Neilona diametrs | 1,4 mm |
| šāviens | 29 cm |
| Ierakstīt | trimmeris |
| Nav slodzes ātruma | 9 300 apgr./min. |
| Virknes diametrs | 1,4 mm |
| Akumulatora tips | neviens |
| Griešanas platums (cm) | 29 |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Dīkstāves ātrums | 9,300 min<sup>-1</sup> |
| Ieeja | 500 W |
| Ieejas jauda (W) | 500 |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
50,82€ /gab
Bez nodokļa: 42,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111113
- Svars: 3.39kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023339174
- Valsts: China