
Trimeris Worcraft CGT-S20LiB ShareSYS, 20V Li-Ion, 25 cm, bez oglekļa
| Default | |
| Pļaušanas veids | trimmeris |
| troksnis | 95,61 dB |
| Barošanas avots | 20V |
| Braukt | akumulatoru |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Griešanas platums (cm) | nazis - 25,5; Virkne - 38 |
| Dīkstāves ātrums | 5,500 min<sup>-1</sup> |
| Stress/frekvence | 20 V |
| Akustiskās jaudas līmenis | 95,6 db |
101,01€ /gab
Bez nodokļa: 83,48€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1111631
- Svars: 5.41kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- Valsts: China