









Akumulatora zāles trimmeris CGT-S20LiSTA, komplekts, 24 cm, 20 V Li-ion, spoles auklas galva, spoles aukla, akumulators
Worcraft CGT-S20LiSTA bezvadu trimmeris ļauj saudzīgi un rūpīgi kopt zālienu dārzā vai mājas priekšā. Tā kā trimmeris ir bezvada, tas piedāvā lielu kustību brīvību, un to var izmantot jebkurā vietā un laikā. Trimeris ir paredzēts zāles un nezāļu pļaušanai līdz 125 mm augstumam, ko nevar pļaut ar zāles pļāvēju. Paredzētais lietojums attiecas uz apkārtējās vides temperatūru no 0°C līdz 40°C. Trimmeris ir aprīkots ar praktisku teleskopisku rokturi, bloķēšanas pogu griešanas galviņas slīpuma regulēšanai un slēdzi. Ir uzmava roktura leņķa regulēšanai un garuma regulēšanai. Akumulatora trimmeris sasniedz 9000 min-1 apgriezienu. Drošību pļaušanas laikā nodrošina aizsargarka un pārsegs, bloķēšanas poga un drošības poga. Izmantojiet 1,9 mm diametra silikonu. Kvalitatīvs 20 V litija jonu akumulators ar jaudu 2 Ah ir pieejams kā piedziņa.Iepakojuma saturs:- 1x akumulators
- 1x lādētājs
- 1x tvertne 1,7 mm x 2,5 m
- 1x papildu rokturis
- 1x auklas galva
- 1x aizsargapvalks
- 20x griešanas nazis
- 1x lietošanas instrukcija
| Default | |
| Piederuma tips | trimmeris |
| Pļaušanas veids | trimmeris |
| Barošanas avots | 20V |
| Braukt | akumulatoru |
| šāviens | Griešanas nazis: Ø 240 mm / Aukla: Ø 250 mm |
| Ierakstīt | trimmeris |
| Virknes diametrs | 250 mm |
| Akumulatora tips | Worcraft |
| Griešanas platums (cm) | nazis - 24; Virkne - 25 |
| Jaudas avota tips | noņemams akumulators |
| Dīkstāves ātrums | 9 000 min-1 |
85,91€ /gab
Bez nodokļa: 71,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111986
- Svars: 3.73kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069323
- Valsts: China