









Ūdenssūknis Strend Pro SCV1100, 1100W
Ponorné čerpadlo s nožom Strend Pro SCV1100 je skvelým pomocníkom pri čerpaní čistej, dažďovej, úžitkovej alebo chlórovanej vody a vody zo septiku. Poslúži pri odčerpávaní použitej špinavej vody zo septikov, šácht, toaliet, kanalizácie a pod. s maximálnym priemerom častíc do 30 mm. Nemalo by sa používať na čerpanie pitnej vody, slanej vody, agresívnych chemikálií, kvapalín, ktorých teplota presahuje 35°C. Čerpadlo disponuje výkonným motorom s príkonom 1100 W, ktorý je poháňaný elektrinou zo zdroja s napätím 230 V. Do prípojky čerpadlo zapojíte pomocou napájacieho kábla, ktorý je dlhý 8 m. Čerpadlo poskytuje prietok 22 500 l vody za minútu a maximálny výtlak 10 m.
Maximálna odporúčaná hĺbka ponoru je 7 m. Ponorné čerpadlo je vybavené integrovaným plavákom, preto nádrž pre čerpadlo by mala mať minimálny rozmer 40 × 40 × 50 cm, aby sa plavák so spínačom mohol voľne pohybovať. Ponorné čerpadlo sa zapne automaticky integrovaným plavákovým spínačom ak je hladina vody minimálne 160 mm a pri opadnutí hladiny vody na úroveň 80 mm sa automaticky vypne. Pre Vašu maximálnu bezpečnosť ponorné čerpadlo obsahuje zástrčku zabraňujúcu výbojom, spĺňa stupeň ochrany IPX8, a taktiež triedu izolácie B.Výkonnostná krivka:


| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 10 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 22 500 l/min |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 1100 W |
| Strāvas kabeļa garums | 8 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
| Aizspriedums | 10 m |
186,34€ /gab
Bez nodokļa: 154,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119518
- Svars: 17.70kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163036578
- Valsts: China